Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Хрипко Сергій Леонідович

Хрипко Сергій Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра електронних систем

завідувач кафедрою, доктор технічних наук, професор

Дисципліни

  • Конструювання та технологія фотоелектричних перетворювачів

Розклад консультацій

  • Четвер – 11.00-13.00

Біографія

У 1993 році закінчив Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю «Фізика напівпровідників». У 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Структура та фізичні властивості кремнійових композицій з розупорядкованими шарами» та присвоєно науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2003 році отримав вчене звання доцента кафедри. У 2008 році отримав атестат професора Класичного приватного університету по кафедрі програмування та інформаційних технологій. У 2017 році захистив докторську дисертацію на тему «Модифікування структур системи кремній - пористий кремній - нанорозмірні плівки оксидів (SiO2, SnO2, ZnO) для пристроїв електронної техніки» в Національному університеті "Львівська політехніка".

Наукова робота

Автор близько 110 наукових праць, з них 73 наукові публікації, 5 монографій, 5 навчальних та навчально-методичних посібників,

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний особистий внесок у розвиток студентської науково-дослідної роботи неодноразово отримував грамоти та подяки ректора університету. Нагороджений почесною грамотою облдержадміністрації у 2012 році за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Коло наукових інтересів: теоретичні та експериментальні досліджень в області фізики та технології елементів, пристроїв та мікро- й наноелектронних інформаційних систем.

 

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Хрипко Сергій Леонідович