Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Левінзон Давид Іделевич

Левінзон Давид Іделевич

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

доктор технічних наук, професор

Дисципліни

• Надшвидкодіючі прилади мікро- та наноелектроніки.
  • Сучасні напрямки електроніки
  • Фізичні основи електронного матеріалознавства

Розклад консультацій

• Середа– 10.00-12.00,
  • четвер – 10.00-12.00

Біографія

У 1958 році закінчив Чернівецький державний університет за спеціальністю «Фізика напівпровідників». У 1965 році без відриву від виробництва закінчив заочну аспірантуру при ДІРЕДМЕТі (м. Москва) і захистив кандидатську дисертацію з технічних наук на тему «Застосування зондових методів вимірювання питомого опору для контролю однорідності напівпровідників». У 1982 році захистив у ЛФТІ ім. А.Ф. Йоффе докторську дисертацію з технічних наук на тему «Дослідження фізичних основ і впровадження у промисловість нових технологічних процесів управління формою і об'ємними властивостями елементарних напівпровідників».

У 1985 р. отримав звання професора по кафедрі напівпровідників і діелектриків.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: фізика і техніка напівпровідників та діелектриків, прилади мікро-та наноелектроніки, фотогальваніка, електронне матеріалознавство і метрологія.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Левінзон Давид Іделевич