Головна сторінка / Викладачі / Верьовкін Леонід Леонідович

Верьовкін Леонід Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Оптоелектронні компоненти та системи
  • Цифрова схемотехніка
  • Цифрові логічні автомати
  • Функціональні вузли мікропроцесорних систем
  • Цифрові генератори та перетворювачі
  • Електронні пристрої побутової електроніки

Розклад консультацій

Понеділок: 9.35 – 10.35

Вівторок: 9.35 – 10.35

• Дистанційно - Zoom

Ідентифікатор: 4020676568

Пароль: 4EVI3r

• Очно: ауд. 204, 10 корпус ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Біографія

У 1982 році закінчив Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю «Напівпровідники та діелектрики». У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Методи і технічні засоби відновлення бінокулярного зору» в національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» та присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук. У 2015 році отримав вчене звання доцента кафедри «Мікроелектронних інформаційних систем». Виконував обов’язки завідувача кафедри мікроелектронних інформаційних систем Запорізької державної інженерної академії (2015 – 2016 рр.). У 2018 році отримав вчене звання професора Запорізької державної інженерної академії.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: теоретичні та експериментальні дослідження в області схемотехніки мікроконтролерних пристроїв та мікро- і наноелектронних інформаційних систем.

Автор близько 106 наукових праць, з них 32 наукові публікації, 4 деклараційних патента на корисну модель, 3 монографії. Автор підручника «Цифрова схемотехніка», двох  навчально-методичних посібників, 56 методичних вказівок.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний особистий внесок у розвиток студентської науково-дослідної роботи неодноразово отримував грамоти та подяки ректора академії. На протязі останніх десяти років студенти під керівництвом Верьовкіна Л.Л. приймали участь у Всеукраїнських науково-технічних конференціях студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів. Виконує обов’язки куратора академічної групи.

Гарант освітньої програми “МІКРО- ТА НАНОСИСТЕМНА ТЕХНІКА” за освітнім ступенем бакалавра (2020 – 2021 рр.)

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Верьовкін Леонід Леонідович