Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Верьовкін Леонід Леонідович

Верьовкін Леонід Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

  • Цифрова схемотехніка
  • Моделювання та проектування мікро- та наносистем
  • Мікропроцесорна техніка

Розклад консультацій

  • Понеділок – 14.00-16.00

Біографія

У 1982 році закінчив Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю «Напівпровідники та діелектрики». У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Методи і технічні засоби відновлення бінокулярного зору» та присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук. У 2015 році отримав вчене звання доцента кафедри «Мікроелектронних інформаційних систем». У 2018 році присвоєно вчене звання професора ЗДІА.

Наукова робота

Автор близько 106 наукових праць, з них 32 наукові публікації, 4 деклараційних патента на корисну модель, 2 монографії. Автор підручника «Цифрова схемотехніка», 2  навчально-методичних посібників, 57 методичних вказівок.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. За плідну роботу з обдарованою молоддю та значний особистий внесок у розвиток студентської науково-дослідної роботи неодноразово отримував грамоти та подяки ректора академії.

Коло наукових інтересів: теоретичні та експериментальні дослідженя в області схемотехніки мікроконтролерних пристроїв та мікро- і наноелектронних інформаційних систем.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Верьовкін Леонід Леонідович