Стара версія

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра електронних систем

кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Фізика електронних процесів в напівпровідниках та наноструктурах
  • Мікроелектронні давачі та перетворювачі
  • Фізичні основи мікро- та нанотехнологій
  • Поверхневі та контактні явища в напівпровідникових структурах

Розклад консультацій

Вівторок – 13.00-14.00,

четвер – 13.00-14.00

Біографія

У 2000 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Фізика і технологія матеріалів та компонентів електронної техніки». У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Багатошарові омічні контакти типу «Si»-«Ме», «SiC»-«Ме» для мікроелектронних приладних структур». У 2010 році отримала вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки.

Наукова робота

Автор 67 наукових праць, з них 20 наукові публікації, 2 навчальних посібників під грифом МОНУ, 1 – з грифом ЗДІА, 2 монографії, 2 – патенти, 22 – навчально-методичні праці до виконання лабораторних та практичних робіт.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. Потягом останніх років є відповідальною за проходження різних видів практик студентами кафедри. Виконує обов’язки куратора академічної групи, з 2019 р. – заступник декана факультету з профорієнтаційної роботи.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Ніконова Аліна Олександрівна