Головна сторінка / Викладачі / Небеснюк Оксана Юріївна

Небеснюк Оксана Юріївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Кандидат технічних наук, доцент

Розклад консультацій

Вівторок: 14:00 – 15:00

• Дистанційно – Zoom

Ідентифікатор: 2636708671

Пароль: 81173

• Очно: ауд. 203, 10 корпус ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Дисципліни

• Функціональна електроніка
  • Діагностика, контроль та випробування пристроїв мікро- та наноси- стемної техніки
  • Біомедичні сенсори
  • Теорія сигналів
  • Мікрохвильова техніка
  • Методи дослідження матеріалів та компонентів мікро –та наноелек- тронної техніки
  • Біомедичні електронні сенсори і системи

Біографія

У 1995 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спе- ціальністю «Компоненти та матеріали електронної техніки» та здобула суміжну спеціальність «Маркетолог-менеджер в електроніці». У 2003 році за хистила кандидатську дисертацію за темою «Конструкції та технологія елек- тронних логічних пристроїв на основі НВЧ –мікроелементів з контурним гістерезисом» в Херсонському державному технічному університеті. У 2004 році отримала вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки. Була членом Ради молодих вчених Запорізької державної інженерної академії, головою профбюро факультету електроніки та електронних технологій, активним членом Ради жінок. Обіймала посади заступника завідувача кафедрою фізичної та біомедичної електроніки ( 2008-2013 рр.), декана факультету «Автоматизованих систем управління виробництвом» (2014-2016 н.р.), вченого секретаря факультету «Енергетики, електроніки та інформаційних технологій» (2019-2020р.), секретаря НМР ІННІ ім. Ю. М. Потебні ЗНУ (2023 р.)

Стаж викладацької роботи 23 роки.

Наукова робота

Автор понад 200 наукових праць, з них 4 статті у наукових виданнях, які індексуються в Scopus (https://is.gd/681Sxt ), 30 наукових публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, 40 науково–методичних публікацій, автор 4 монографій та 2 патентів на корисну модель.

Відповідальний виконавець держбюджетної теми: «Електронні прилади та пристрої для промисловості, фотовольтаїки, енергозберігаючих та екологічних технологій». 2022- 2026 р.

Міжнародне підвищенні кваліфікації (м. Люблін, Республіка Польща) за темою: «Інноваційні методи дистанційного навчання з використанням платформ Zoom та Moodle», «Інноваційні форми сучасної освіти на прикладі платформ Google Meet, Google Classroom», (2021р.); «Інноваційні форми онлайн навчання з використанням платформ  MICROSOFT TEAMS та OFFICE 365» (2022 р.); «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовки бакалаврів та магістрів в країнах європейського союзу та Україні» (2023 р.).

Стажування ТОВ «Омега, ЛТД» м. Запоріжжя. Тема: «Особливості практичної підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Мікро-та наносистемна техніка» (в тому числі в умовах дистанційного навчання) на підприємствах міста (2022 р.)

Підвищення кваліфікації Школа педагогічної майстерності ЗНУ. «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі» (2023 р.)

Підвищення кваліфікації (стажування) «Інноваційні методи викладання дисциплін за освітньо-професійною програмою «Мікро-та наносистемна техніка» в Конотопському інституті Сумського державного університету (2021 р.)

За високий професіоналізм, значні досягнення у навчальній і науковій діяльності отримувала стипендію Кабінету Міністрів України, нагороджена грамотами ректора, міського голови та обласної державної адміністрації.

Коло наукових інтересів: пристрої мікро-та наноелектроніки, мікроелектронні інформаційні системи, фотовольтаїка.

ORCID(0000-0003-4839-0258), ResearcherID (S-8813-2017)

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ