Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Небеснюк Оксана Юріївна

Небеснюк Оксана Юріївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Функціональна електроніка.
  • Елементна база мікроелектронної апаратури.
  • Мікроелектронні пристрої.
  • Мікрохвильова техніка.

Розклад консультацій

• Понеділок– 13.00-14.00,
  • середа – 13.00-15.00

Біографія

У 1995 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Компоненти та матеріали електронної техніки» та здобула суміжну спеціальність «Маркетолог-менеджер в електроніці». У 2003 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Конструкції та технологія електронних логічних пристроїв на основі НВЧ –мікроелементів з контурним гістерезисом» в Херсонському державному технічному університеті. У 2004 році отримала вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки. У 2018 році отримала посвідчення про підвищення кваліфікації за спеціальністю «Мікроелектронні інформаційні системи».

Наукова робота

Автор понад 150 праць, з них 11 у періодичних виданнях, які включено до наукометричних баз, 33 наукові публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України , 30 науково–методичних публікацій, автор 2 монографій та 2 патентів на корисну модель.

За високий професіоналізм, значні досягнення у навчальній і науковій діяльності отримала стипендію Кабінету Міністрів України, нагороджена грамотами міського голови та обласної державної адміністрації.

Коло наукових інтересів: компоненти та матеріали електронної техніки, пристрої мікро-та наноелектроніки, фотовольтаіка.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Небеснюк Оксана Юріївна