Головна сторінка / Викладачі / Кісельов Єгор Миколайович

Кісельов Єгор Миколайович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Кандидат технічних наук, доцент

Розклад консультацій

Вівторок 11:25 – 12:55

• Google Meet

ntu-zgfk-mwz

(код доступу)

• Очно: ауд. Л604, 11 корпус ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Дисципліни

• Експертні системи
  • Робота з офісним програмним забезпеченням
  • Автоматизація схемотехнічного проектування
  • Біомедична електроніка
  • Засоби захисту в мережах електронно-обчислювальних машин
  • Інтернет речей в промисловості, бізнесі і побуті
  • Прикладна теорія цифрових автоматів
  • Пристрої аналогової електроніки
  • Пристрої цифрової електроніки
  • Методи перетворення сигналів
  • Твердотільна електроніка
  • Теорія автономних інверторів

Біографія

Народився і виріс у м. Запоріжжя. У 1990 році закінчив Запорізький технікум електронних приладів за спеціальністю «Технологія виробництва напівпровідникових приладів». Навчався у Запорізький державній інженерній академії і по завершенню навчання отримав диплом інженера за спеціальністю «Фізика та технологія матеріалів і компонентів електронної техніки». З 1995 року навчався у аспірантурі на кафедрі компонентів та матеріалів електронної техніки ЗДІА, а з 1999 почав працювати на кафедрі на посаді асистент.

У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Інтегровані датчики потужності випромінювань на основі комбінованих твердотільних структур» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю 05.27.01 «Твердотільна електроніка». В 2013 році отримав вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки.

За час роботи в академії обіймав посади асистента, старшого викладача, доцента; був заступником керівника навчально-методичного відділу, керівником методичного відділу, заступником керівника навчального відділу і керівником навчального відділу.

Приймав участь у роботі декількох держбюджетних наукових тем на посаді відповідального виконавця.

Наукова робота

Є автором понад 300 наукових і науково-методичних праць, серед яких дві колективні монографії, один підручник з рекомендацією МОН України і два підручника з рекомендацією ЗВО. Коло його наукових інтересів – датчики, функціонально-інтегровані твердотільні структури, комп’ютерні мережі, інтелектуальні системи, MEMS тощо.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. У 2012 році студент, що виконував дослідницьку роботу під керівництвом доц. Кісельова Є.М., здобув призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт навчального року в галузі «Електроніка» та у 2015 р. – на конкурсі міському конкурсі наукових робіт обдарованої молоді. За плідну науково-педагогічну діяльність неодноразово отримував грамоти та подяки ректора Запорізької державної інженерної академії.

Google Scholar: igIkXL8AAAAJ

ORCID: 0000-0001-5844-7268