Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Коломоєць Ганна Геннадіївна

Коломоєць Ганна Геннадіївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Прилади на нанорозмірних та квантових ефектах
  • Субмікронні технології
  • Фізичні основи мікро- та наносенсорики

Розклад консультацій

• Вівторок – 13.00-14.00,
  • четвер – 13.00-15.00

Біографія

У 1987 році з відзнакою закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Фізика». У 1998 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Фазові переходи в нітратах двовалентних елементів» в Дніпропетровському держуніверситеті. У 2005 році отримала вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки Запорізької державної інженерної академії.

Наукова робота

Автор близько 80 наукових праць, з них 18 наукових статей у фахових виданнях, у тому числі в наукометричній базі “Scopus” , близько 20 методичних розробок, у тому числі підручник під грифом МОН, 1 монографія у співавторстві зі співробітниками кафедри Мікроелектронних інформаційних систем.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, відповідає за наукову роботу кафедри мікроелектронних інформаційних систем.

Коло наукових інтересів: Фізика активних діелектриків; Перспективні напівпровідникові матеріали для сонячної енергетики.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Коломоєць Ганна Геннадіївна