Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Світанько Микола Вікторович

Світанько Микола Вікторович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Аналогова схемотехніка
  • Електронні процеси в схемних колах мікро- та наноелектроніки
  • Методи дослідження матеріалів та компонентів мікро- та наноелектронної техніки

Розклад консультацій

• Вівторок – 13.00-14.00,
  • четвер – 13.00-14.00

Біографія

У 1995 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Фізика і технологія матеріалів та компонентів електронної техніки». У 1998 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Перетворення частоти лазерного випромінювання в нелінійно-оптичних кристалах родини боратів» в Інституті фізики НАН України. У 2004 році отримав вчене звання доцента кафедри фізики.

Наукова робота

Автор близько 60 наукових праць, з них 32 наукові публікації, 25 навчальних та навчально-методичних посібників, практикумів, 1 підручника під грифом МОН (у співавторстві зі Швецем Є.Я., Точиліною Т.М., Філіпенко І.І., Королем А.С., Оселедчиком Ю.С.), 1 навчального посібника під грифом МОН (у співавторстві із Верьовкіним Л.Л., Кісельовим Є.М., Хрипко С.Л.) та 1 колективної монографії (у співавторстві із Павликом С.І., Строітелевою Н.І., Ніконовою А.О., Небеснюк О.Ю., Кідаловим В.В., Хрипко С.Л., Левінзоном Д.І., Верьовкіним Л.Л.).

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. На протязі останніх десяти років студенти під керівництвом Світанька М.В. приймали участь у Всукраїнських науково-технічних конференціях студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів. Виконує обов’язки куратора академічної групи.

Коло наукових інтересів: нелінійна оптика, лазерна фізика, оптоелектроніка, електричні процеси в схемних колах мікро- та неноелектроніки, схемотехніка.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Світанько Микола Вікторович