Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар з питань зовнішнього незалежного оцінювання

Семінар з питань зовнішнього незалежного оцінювання

13.11.2008 15:29 Семінари конференція Візит визначних людей Зовнішнє незалежне оцінювання

За ініціативи ректора ЗНУ Сергія Тимченка в Запорізькому національному університеті розпочинається серія науково-методичних семінарів, присвячених проблемам зовнішнього незалежного оцінювання. Перший з них на тему «Проблеми навчально-методичного, організаційного та психологічного забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2008-2009 навчальному році» відбудеться завтра в Запорізькому національному університеті.

Захід розпочнеться об 11.00 у 50 аудиторії 1 навчального корпусу ЗНУ.
Почесні гості семінару:
представники Міністерства освіти та науки України;
• І. Л. Лікарчук - директор Українського центру оцінювання якості освіти;
• О. В. Старух – губернатор Запорізької області;
• О. Г. Вєрозубов – начальник управління освіти і науки ОДА;
• Д. О. Секиринський – начальник управління освіти і науки м.Запоріжжя;
• М. О. Фролов, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації.

До участі в семінарі запрошено начальників освіти м. Запоріжжя та Запорізької області, директорів шкіл та керівників районних навчально-методичних об’єднань м. Запоріжжя. Семінар проводиться на підставі Угоди про науково-методичне співробітництво, укладеної між Центром оцінювання якості освіти та Запорізьким національним університетом. Основна його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо проведення незалежного оцінювання.
Протягом поточного навчального року заплановано проведення ще 8 науково-методичних семінарів, присвячених зовнішньому незалежному оцінюванню по кожному з предметів, з яких буде проводитися ЗНО (українська мова та література, історія України, іноземна мова, математика, біологія, хімія, фізика, географія).