Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту зустрілися з роботодавцями – представниками ТОВ «Місто для людей»

Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету продовжують організовувати зустрічі студентів різних факультетів із потенційними роботодавцями.

Зокрема, днями відбулася зустріч студентів 1-2 курсів факультету менеджменту зі співробітниками ТОВ «Місто для людей». Його представники – начальник відділу з управління персоналом Наталя Фішкіна, заступник директора з розвитку Іванна Плехун і заступник директора з обслуговування клієнтів Наталя Іванова – розповіли майбутнім фахівцям менеджменту про мету і завдання, які ставить перед собою колектив товариства, про його заснування й розвиток.

Вони наголосили, що «Місто для людей» шукає молодих відповідальних й ініціативних співробітників і більш детально зупинилися на вакансіях, які можуть зацікавити студентів. Зокрема, гості підкреслили, що деякі позиції списку вакансій передбачають як роботу на повний день, так і часткову зайнятись за договором. Тож  така робота дозволить студентам поєднати навчання і здобуття практичних навичок, необхідних для побудови успішної кар’єри в майбутньому, після завершення навчання у виші.

Студентів неабияк зацікавила розповідь представниць ТОВ «Місто для людей». Вони поставили чимало запитань щодо кола обов’язків його співробітників, заробітної плати, соціального забезпечення тощо.

Після завершення зустрічі представники факультету менеджменту подякували гостям за корисну інформацію. Студенти також вдячні провідному фахівцю відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксані Булавіній, яка при підтримці заступника декана з профорієнтаційної роботи факультету менеджменту Андрія Кургузова організувала зустріч і тим самим надала їм можливість ще під час навчання зустрітися з роботодавцями та розпочати побудову кар’єри.