Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На звітно-виборчій конференції студенти обрали нових співголів НТСАДМВ

На звітно-виборчій конференції студенти обрали нових співголів НТСАДМВ

13.02.2019 16:21 Все Головні новини Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених звітно-виборча конференція молода наука вибори голови НТСАДМВ

Дванадцятого лютого в Запорізькому національному університеті відбулася звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. Під час заходу, що зібрав молодих науковці з усіх факультетів і з Інженерного інституту ЗНУ, заслухали звіт голови НТСАДМВ Дар’ї Пензєвої про діяльність товариства в минулому році. Також у рамках конференції відбулися вибори нових співголів наукового товариства.

На заході були присутні 85 делегатів наукового товариства від факультетів, тож на початку засідання оголосили про наявність кворуму й про те, що всі рішення, ухвалені під час конференції, є легітимними. Також на звітно-виборчу конференцію вперше завітали представники студактиву і студенти всіх факультетів Інженерного інституту.

До почесної президії заходу увійшли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, в.о. начальника науково-дослідної частини Оксана Болдуєва, голова НТСАДМВ Дар’я Пензєва. Секретарем конференції стала Сніжана Бондаренко. На конференції також були присутні декани факультетів та їхні заступники з наукової роботи.

На початку заходу проректор Геннадій Васильчук привітав усіх присутніх від імені ректора Миколи Фролова і відзначив, що ця конференція – особлива, адже вперше на ній серед молодих науковців присутні студенти Інженерного інституту ЗНУ. Він зазначив, що об’єднання Запорізького національного університету і Запорізької державної інженерної академії (тепер – Інженерного інституту ЗНУ) призведе до деяких змін у роботі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.  Головна з них полягає в тому, що цього року товариство очолять дві співголови – від ЗНУ та інституту. Ця зміна покликана допомогти молодим науковцям в інтеграції та правильній організації роботи.

До головних завдань, які на сьогодні стоять перед членами НТСАДМВ, проректор відніс інтеграцію та успішну участь у всеукраїнських турах олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт.

Своєю чергою, Оксана Болдуєва зазначила, що активна позиція молодих науковців слугує підставою для сподівання на активну співпрацю в майбутньому. Вона також запевнила, що у науково-дослідній частині вони завжди знайдуть підтримку всіх своїх ініціатив.

У своєму звіті голова НТСАДМВ Дар’я Пензєва окреслила основні вектори плідної роботи товариства в минулому році. Зокрема, йшлося про проведення за звітний період близько 100 наукових заходів на всіх факультетах вишу – засідань круглих столів, семінарів, майстер-класів, конференцій тощо університетського,обласного і загальноукраїнського рівнів.

Серед іншого вона виділила такий новий напрям роботи членів товариства, як проведення  майстер-класів із написання наукових робіт. Завдяки цьому, у ЗНУ зросла кількість переможців на всеукраїнських наукових олімпіадах – 24 особи (у 2017 р. – 20 осіб) та в конкурсах студентських наукових робіт – 15 осіб (у 2017 р. – 11 осіб). Також Дар’я згадала про масову участь студентів у загальноуніверситетській конференції «Молода наука-2018» та публікації тез доповідей у збірнику за її результатами тощо.

Вона подякувала представникам адміністрації вишу й науково-дослідної частини за всебічне сприяння роботі молодих науковців, а всім членам команди наукового товариства – за активну співпрацю.

Своєю чергою, присутні подякували Дар’ї за плідну роботу на відповідальній посаді голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ.

Надалі свої програми презентували кандидати на посади співголів НТСАДМВ. Від Інженерного інституту виступила студентка Олена Батичко. Він ЗНУ на посаду співголови претендувала Вероніка Толмачова, яка через об’єктивні причини не змогла бути присутньою на заході. Тож її передвиборчу програму представив її заступник Іван Обискалов.

У результаті відкритого голосування («за» – 82 особи, «проти» – жодної, «утрималось» – 3) Олену Батичко й Вероніку Толмачову обрали співголовами НТСАДМВ.

Проректор Геннадій Васильчук поздоровив нових керівниць наукового товариства й побажав їм плідної роботи, та схвалив деякі пункти передвиборчих програм, зокрема посилення співпраці зі студентською радою ЗНУ.

За активну наукову діяльність низку представників Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених нагородили почесними грамотами за підписом ректора Миколи Фролова.

Насамкінець конференції її учасники і почесні гості зробили спільну фотографію на згадку.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2435529693143076

Таміла Тарасенко