Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету провели засідання круглого столу щодо обговорення фільму «Крути. 1918»

14.02.2019 12:57 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет засідання круглого столу кінофільм патріотичне виховання

До сторіччя героїчних і трагічних подій під Крутами – важливої сторінки Української революції початку ХХ століття – в Запоріжжі влаштували прем'єру вітчизняного фільму «Крути. 1918». Презентація фільму відбувалась у кінотеатрі ім. Довженка за участю відомого дослідника, професора ЗНУ Федора Турченка. Серед глядачів, які завітали на прем’єру, було чимало студенти історичного факультету ЗНУ. Зокрема, до кінотеатру, аби ознайомитись із цим фільмом завітали студенти 1 курс новоствореної спеціальності: «середня освіта (історія)».

За результатами перегляду кінострічки студенти магістратури історичного факультету організували засідання круглого столу для першокурсників цієї спеціальності. До заходу мали змогу долучитися всі охочі. Під час засідання його учасники обговорили враження від перегляду фільму, зокрема історичну канву показаних на екрані подій. Студенти спробували проаналізувати історичні реалії та вигадані навколо історії міфи.

У результаті вони дійшли спільної думки, що трагічна історія крутян не залишить байдужим нікого з глядачем. Що ж до якості самого фільму, то те, що йому аплодували протягом п'яти хвилин, говорить саме за себе.

Фотогалерея:

Історичний факультет