Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальності «Харчові технології»

14.02.2019 16:45 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж вручення дипломів молодшого спеціаліста свято випускний

Днями в Торговому коледжі Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам спеціальності «Харчові технології». Усього цього дня отримали дипломи 38 випускників коледжу, із них 2 - дипломи з відзнакою. Привітати винуватців свята до актової зали коледжу зібралися їхні викладачі, батьки й студенти різних курсів.

Від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова студентів привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександр Гура. Олександр Іванович привітав молодих фахівців, побажав їм успішної побудови кар’єри, спираючись на міцну теоретичну базу й практичні навички, отримані ними під час навчання. Він запевнив, що для всіх охочих подовжити навчання на старших курсах в Запорізькому національному університеті створені необхідні умови.

Також перед студентами виступив директор коледжу Олександр Олійник. Він привітав студентів з успішним завершенням важливого життєвого етапу й побажав їм успіхів у дорослому житті. Крім того, Олександр Леонтійович закликав випускників не забувати рідний коледж й гідно нести звання його випускників.

Кульмінацією заходу стало урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам спеціальності «Харчові технології». Присутні на заході винагородили щирими оплесками винуватців свята.

Своєю чергою, вчорашні студенти висловили подяку адміністрації та педагогічним працівникам і співробітникам коледжу, які доклали чимало зусиль, аби забезпечити молодих фахівців якісними знаннями. Випускники запевнили, що завжди із радістю згадуватимуть про роки навчання в Торговому коледжі.

Святкову атмосферу заходу створили не лише привітання, але й чудові вокальні виступи у виконанні студентів різних курсів і спеціальностей.

Завершилось свято спільним фотографуванням на згадку й запевненнями випускників, що вони обов’язково в майбутньому відвідуватимуть рідний для них коледж.

Фотогалерея:

Торговий коледж