Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стали відомі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

Тринадцятого лютого співробітники кафедри іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології ЗНУ провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, для тих, для кого мова не є спеціальністю, який відбувається щорічно на базі кафедри.

До складу конкурсного жури олімпіади входили: завідувач кафедрою, доцент Станіслав Іваненко (голова) і члени журі, доценти Олена Васильченко, Роман Коваленко та Юлія Халемендик.

За результатами проведеного напередодні вибіркового тестування серед студентів 1-3 курсів усіх факультетів університету, за виключенням факультету іноземної філології, конкурсне журі рекомендувало до участі в 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови професійного спрямування 20 студентів (математичного, філологічного, юридичного, економічного факультетів, СПП, ФСУ та факультету журналістики).

Завдання олімпіади були орієнтовані на визначення рівня володіння студентами іншомовною мовленнєвою компетентністю та передбачали аудіювання, читання, лексико-граматичні тести.

Конкурсним журі було визначено переможців. 1 місце посів студент 1 курсу факультету журналістики Владислав Сопрун (керівник – старший викладач Анна Драч), 2 місце – першокурсник математичного факультету Дмитро Кравцов (керівник – доцент Анастасія Бєляєва). 3 місце виборов студент 3 курсу філологічного факультету Ілля Нагуля (керівник – викладач Ірина Широкова).

Студента Владислава Сопруна рекомендували до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови для студентів, для яких іноземна мова не є спеціальністю. Змагання проходитиме в Національному університеті «Львівська політехніка»  15-16 травня 2019 р.

Факультет іноземної філології