Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів Економіко-правничого коледжу ознайомили з веб-сервісами для створення презентацій і плакатів

15.02.2019 11:20 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада популяризації математичних дисциплін та програмних засобів презентація конкурс

Днями студенти 1 і 2 курсу спеціальностей «розробка програмного забезпечення» та «журналістика» Економіко-правничого коледжу ЗНУ мали змогу ознайомитись з різноманітними сучасними веб-сервісами для створення афіш, плакатів та презентацій і створити власний плакат. Захід проходив в рамках проведення Декади популяризації математичних дисциплін та програмних засобів.

На початку заходу студентів привітала викладач комп'ютерних дисциплін Юлія  Твердохліб. Вона розповіла про практичне значення навичок із розробки плакатів, презентацій тощо та провела огляд найпопулярніші веб-сервіси, що допоможуть у їх створенні. Прикладами таких сервісів можуть слугувати: MSPowerPoint, AppleKeynote, Google Презентации, Prezi, Haiku Deck, та багато інших.

Прослухавши інформацію, кожен учасник заходу мав змогу зробити свій плакат з використанням веб-сервісів. Вони присвятили свої роботи Дню безпечного інтернету.

Незабаром  в Економіко-правничому коледжі підіб’ють підсумки конкурсу та визначать, який плакат вважати найкреативнішим.

Маргарита Мельнікова