Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці історичного факультету взяли участь у семінарі для вчителів історії запорізьких закладів середньої освіти

18.02.2019 09:45 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет профорієнтаційна діяльність семінар співпраця зі школами

Представники історичного факультету – професор Федір Турченко, професор Сергій Терно, професор Сергій Лях і доцент Ірина Савченко – взяли участь у семінар для вчителів історії запорізьких закладів середньої освіти з теми «Впровадження Державного стандарту у ЗЗСО через оновлену програму з історії». Захід проходив на базі КЗ «Василівська гімназія ‘’Сузір’я’’ загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

Науковці ЗНУ, серед іншого, повели профорієнтаційну роботу з представниками середньої ланки освіти. Вони розповіли про особливості вступної кампанії-2019, про підготовку до успішного складання ЗНО з історії, про сертифікати, необхідні для вступу на різні спеціальності тощо. Крім того, викладачі історичного факультету детально розглянули його освітні програми, особливості навчання й проходження практики, зупинилися на перспективах, які відкриваються перед його випускниками тощо.

Викладачі ЗНУ роздали присутнім на семінарі інформаційні буклети, що розкривають освітній потенціал історичного факультету, надруковані за партнерської підтримки видавництва «Інтер-М» (В.В.Мітков).

Учасники зібрання подякували представникам вишу за вичерпну й цікаву інформацію, яка допоможе старшокласникам стати студентами обраного університету.

Фотогалерея:

Юрій Іріоглу,