Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики абітурієнтів навчали творчим прийомам у рекламі

На факультеті журналістики абітурієнтів навчали творчим прийомам у рекламі

18.02.2019 10:24 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна робота тренінг зустріч з абітурієнтами

Тринадцятого лютого факультет журналістики Запорізького національного університету радо вітав старшокласників запорізьких шкіл. Одним із запропонованих заходів у рамках зустрічі зі школярами став тренінг «Рекламіст – генератор креативних ідей». Він був покликаний за допомогою комунікаційних вправ і теоретично-практичного блоку «Творчі прийоми в рекламі» продемонструвати абітурієнтам креативний простір спеціальності, в інтерактиві дати можливість їм потренувати свої здібності.

Спільне відгадування брендів за рекламними персонажами, вправи «Заримуй своє ім’я», «Придумай застосування предметів», вигадування товарів та послуг із контенту відомої казки захопило школярів.

Неабияка кмітливість і лексичний запас знадобився присутнім для прочитання тексту з пропущеними фрагментами слів, а вправа «Маячня на дивані» завершилася оплесками виконавцям, адже дівчата виявилися сміливими медійниками, які вийшли із запропонованої для розгляду нелегкої ситуації на професійному рівні.

Організатори заходу висловили сподівання, що незабаром, після закінчення школи, креативні хлопці і дівчата стануть студентами факультету журналістики і його кращим складником.

Фотогалерея:

Факультет журналістики