Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники історичного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів

Випускники історичного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів

18.02.2019 14:40 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Випускний історики

15 лютого  відбувся урочистий вечір з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам історичного факультету Запорізького національного університету. Документи про здобуття вищої освіти отримали 30 магістрів денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Історія», «Архівознавство» та «Країнознавство», з них 10 отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, викладачі та батьки. Відкрив свято  проректор з наукової роботи ЗНУ, доктор історичних наук, професор, викладач історичного факультету Геннадій Васильчук, який вручив дипломи випускникам-відмінникам. Він зазначив, що історична освіта є однією з найкращих освіт в гуманітарній галузі і є базовою фундаментальною підготовкою випускників. Крім того, Геннадій Миколайович побажав випускникам бути позитивно налаштованими, здоровими, сміливими, впевненими в своїх силах і вчинках, мати свою власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення, реалізувати отримані вміння і навички, що створить основу для особистісного та професійного розвитку.

Привітав випускників і декан факультету, доктор історичних наук, професор Володимир Мільчев, який побажав випускникам досягти високого професійного рівня, реалізуватися у житті та закликав завжди пам’ятати своїх викладачів та рідний виш та з гордістю нести звання випускників історичного факультету. «Ми переконані, що ви досягнете гарних результатів у житті і отримаєте багато здобутків, а ми будемо і далі вас підтримувати», - зазначив він.

Випускників заочного відділення привітав і вручив дипломи завідувач кафедри історії України Сергій Лях. Він пригадав роки навчання нових магістрів-істориків, яких цього року випустив факультет та  побажав молоді творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

До цих привітань приєднались і завідувач кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергій Білівненко, завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Оксана Казакова,  які вручили дипломи випускникам за відповідними освітніми програмами, а також побажали їм знайти улюблену роботу, творчо підходити до будь-якої справи, самореалізуватись в професії і особистому житті та досягти поставлених цілей.  Наприкінці свята на всіх учасників заходу очікувалавідеопідбірка найщиріших фото випускників впродовж навчання та пісенні подарунки.

Фотогалерея:

Олена Переверзєва