Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Пазюк Михайло Юрійович

Пазюк Михайло Юрійович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Кафедра автоматизованого управління технологічними процесами

завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор

Дисципліни

• Основи метрології та вимірювальні прилади
  • Проектування систем автоматизації
  • Автоматизація технологічних процесів та виробництв

Розклад консультацій

Біографія

У 1974 р. закінчив Запорізький філіал Дніпро-петровського металургійного інституту за спеціальністю -«Автоматизація металургійних процесів», має кваліфікацію інженера по автоматизації металургійних процесів. У 1996 р. захистив докторську дисертацію із спеціальності 05.16.02 - «Металургія чорних металів» за темою «Удосконалення основ управління структурою агломераційної шихти та розробка нових методів ї інтенсифікації спікання». 14.03.2005р.–18.10.2009р.- Запорізька державна інженерна академія, декан факультету інформаційних технологій. Із 2014 р. є завідувачем кафедри автоматизованого управління технологічними процесами.

Автоматизація процесів агломераційного та доменного виробництва.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Пазюк Михайло Юрійович