Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тривають профорієнтаційні зустрічі викладачів кафедри електротехніки та енергоефективності

Нещодавно відбулися зустрічі викладачів кафедри електротехніки та енергоефективності факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту Запорізького національного університету з учнями загальноосвітніх шкіл №№ 24 та 91 Хортицького району м. Запоріжжя.

Під час зустрічей викладачі розповіли про історію університету, факультети, кафедри та спеціальності, які можна отримати в Інженерному інституті ЗНУ. Але найбільше уваги було приділено особливостям навчання за освітньою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Науковці підкреслили важливу роль, яку відіграє енергозбереження та використання відновлюваних джерел енергії в сьогоденні.

Випускників шкіл особливо зацікавила інформація про наукову роботу, якою вони будуть займатися, ставши студентами Інженерного інституту ЗНУ, про практичну підготовку, яку надає кафедра, перспективи працевлаштування та кар’єрного зростання.

Кафедра електротехніки та енергоефективності висловлює подяку директорам та викладачам шкіл №№24 та 91 за сприяння у співробітництві.

Фотогалерея:

Сергій Левченко, доцент кафедри ЕЕЕ