Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті стартувала ділова гра з автоматизації бізнес-процесів

18.02.2019 14:42 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес ділова гра

П’ятнадцятого лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету розпочалася ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці». Ділова гра проходить у виші вже восьмий рік поспіль. А незмінним партнером є українська компанія ТОВ «ПРОКОМ» під керівництвом її директора Сергія Бутенка.

За словами завідувача кафедри економічної кібернетики Наталії Максишко, ця ділова гра –  дуже важлива і для організаторів, і для учасників. Адже її метою є моделювання професійної діяльності майбутніх фахівців з економічної кібернетики та набуття студентами практичних навичок. Конкурс спрямований, насамперед, на розробку бізнес-проектів, які дійсно можуть бути втілені в життя.

У цьому році сформували дві команди – «ANALYTIХ» та «Evolutio». Участь у заході взяли студенти 1-4 курсів економічного факультету, кафедри економічної кібернетики. А слухачі магістратури економічного факультету увійшли до складу журі.

Учасники отримали конверти із завданнями, що мають виконати упродовж місяця. Завданням цьогорічного конкурсу є «Планування, управління та бізнес-аналіз діяльності ОСББ». Конкурсантам пропонується організувати фінансове планування доходів та витрат ОСББ, відобразити господарські операції за визначений період та провести бізнес-аналіз діяльності ОСББ за 2018 рік. Студенти виконують проекти і в результаті отримують вирішення поставлених задач. Умови роботи: самостійність команд, можливість консультації з викладачами кафедри та викладачами ТОВ «ПРОКОМ».

До поважного журі увійшли: директор ТОВ «Проком» Сергій Бутенко (голова журі), професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко; професор кафедри економічної кібернетики Ігор Козін; а також доценти кафедри Олена Макаренко та Віта Лось, представник ЦСН ТОВ «Проком» Дмитро Бречко; слухачі магістратури за освітньою програмою «Економічна кібернетика».

Економічний факультет