Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ зустрілися з абітурієнтами та їхніми батьками

19.02.2019 08:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Нещодавно заступник декана з навчальної роботи факультету будівництва та цивільної інженерії Бєлоконь Каріна Володимирівна зустрілася з батьками випускників 11 класів загальноосвітньої школи № 91. На зустрічі обговорювалися умови вступу та навчання у Інженерному інституті ЗНУ для здобуття ступеня бакалавра спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 263 «Цивільна безпека». Батьки отримали профорієнтаційні буклети та змістовну консультацію щодо вступу випускників 11-х класів до Інженерного інституту ЗНУ.

Крім того, Каріна Володимирівна зустрілася з випускниками загальноосвітньої школи № 32. Вона розповіла учням про спеціальності кафедри прикладної екології та охорони праці, про переваги саме екологічної освіти молоді та широкі можливості щодо застосування отриманих знань на підприємствах міста Запоріжжя, мотивацію до навчання та здобуття професійної компетенції.

Особливий акцент під час заходу був зроблений на зручності навчання в Інженерному інституті та на умовах прийому до ЗНУ в поточному році. Наприкінці зустрічі відповіла на поставлені запитання та запросила відвідати кафедри факультету.

Факультет будівництва та цивільної інженерії