Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

• Моделювання електронних систем

Розклад консультацій

Біографія

1993-1994 - робота на посаді інженера-розробника служби головного конструктора МП - НПФ "Річка 1". (Розробка і супровід виробництва джерел живлення для газо-розрядних ламп високого тиску).

1994-1995 - робота на посаді інженера-конструктора КБ "Електроавтоматика", НВО "Хартрон", м.Запоріжжя. (Розробка системи енергопостачання космічних аппа-ратов).

1996-1998 - аспірант очного відділення аспірантури Запорізької державної інженерної академії.

1999-2003 асистент кафедри Електронних систем Запорізької державної інженерної академії.

2003-2007 - доцент кафедри Електронних систем Запорізької державної інженерного академії. Заступник завідувача кафедри Електронних систем.

з 2007 р - завідував кафедрою Електронних систем Запорізької державної інженерної академії.

54 публікації + Scopus

Розробка систем керування вітроелектрогенеруючими системами.

Моделювання складних електротехнічних та електромеханічних комплексів

Розробка обладнання для електросинтезу озону у високочастотному бар’єрному розряді.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Алексієвський Дмитро Геннадійович