Головна сторінка / Викладачі / Алексієвський Дмитро Геннадійович

Алексієвський Дмитро Геннадійович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра мікроелектронних та електронних інформаційних систем

Доктор технічних наук, доцент

Дисципліни

• Теорія систем промислової електроніки
  • Моделювання електронних систем
  • Конструювання та проектування пристроїв енергетичної електроніки
  • Основи теорія електричних машин
  • Мехатронні системи

Розклад консультацій

• понеділок 11.00-18.00 (ауд. Л601)
  • вівторок 16.00-18.00 (ауд. Л601)
  • середа 16.00-18.00 (ауд. Л601)
  • четвер 11.00-18.00 (ауд. Л601)

Біографія

1993-1994 - робота на посаді інженера-розробника служби головного конструктора МП - НПФ "Річка 1". (Розробка і супровід виробництва джерел живлення для газорозрядних ламп високого тиску).

1994-1995 - робота на посаді інженера-конструктора КБ "Електроавтоматика", НВО "Хартрон", м. Запоріжжя. (Розробка системи енергопостачання космічних апаратів).

1996-1998 - аспірант очного відділення аспірантури Запорізької державної інженерної академії.

1999-2003 асистент кафедри Електронних систем Запорізької державної інженерної академії.

2003 р. - захист кандидатської дисертації по спеціальності 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи.

2005 р. - отримав диплом доцента по кафедрі «Електронних систем».

2003-2007 - доцент кафедри Електронних систем Запорізької державної інженерного академії. Заступник завідувача кафедри Електронних систем.

2007-2014 - завідував кафедрою Електронних систем Запорізької державної інженерної академії.

2015-2017 - докторант очного відділення докторантури Запорізького національного університету.

20018-2021 - доцент кафедри Мікроелектронних та електронних інформаційних систем  Навчально-наукового інституту Запорізького національного університету.

з 2019 р. - очолює науково-дослідну лабораторію «Промислова електроніка» Запорізького національного університету.

2020 р. - захист докторської дисертації по спеціальності 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи.

з 2021 р. професор кафедри Мікроелектронних та електронних інформаційних систем  Навчально-наукового інституту Запорізького національного університету.

Наукова робота

Наукові напрями в рамках роботи науково-дослідну лабораторію «Промислова електроніка»

1. Напрям: Розробка систем керування вітроелектрогенеруючими системами

За даним напрямком створена експериментальна установка для дослідження алгоритмів керування електромеханічною системою вітроенергетичної установки з аеродинамічним мультиплікуванням;

За даним напрямком створені озонатори середньої потужності 5-10 грамів озону на годину (ОСП-4-100, ОСП-5-180 и ОСП-6-60), для знезараження води.

Крім знезараження води озонатори можуть бути застосовувані:

• для очищення води в басейнах для плавання;
  • для дезінфекції складських приміщень сільськогосподарського призначення;
  • для дезінфекції приміщень, обладнання, транспорту і одягу в епідеміологічних умовах;
  • для очищення води в установках зворотного водопостачання для вирощування риби;
  • в системах утилізації і знезараження стічних вод промислового і комунального походження.

Основні завдання НДЛ «Промислова електроніка» є:

• розробка та впровадження результатів науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, госпрозрахункових тем та проектів у галузі електроніки та суміжних галузях, які пов'язані з виконанням комплексних міжгалузевих науково-дослідних проектів;
  • здійснення кооперації з академічними і галузевими навчальними,  науковими та виробничими організаціями з метою спільного вирішення наукових завдань, пов'язаних з використанням пристроїв  промислової електроніки та електронної техніки, комп'ютерних та інформаційних технологій;
  • надання послуг та консультацій підприємствам, установам та організаціям різних форм власності Запорізького регіону, України в цілому та на міжнародному рівні;
  • забезпечення виробничих та навчально-виробничих практик студентів ЗНУ, що навчаються за спеціальністю «Електроніка» шляхом надання матеріально-технічної бази для проведення практичних занять, науково-дослідних студентських робіт, проходження навчальних та виробничих практик.

Наукові публікацій та патенти

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ