Головна сторінка / Викладачі / Туришев Костянтин Олегович

Туришев Костянтин Олегович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Старший викладач

Розклад консультацій

Понеділок 14:30 – 15:50

• Дистанційно – Zoom

Ідентифікатор: 473 927 7830

Пароль: jQP0BE

• Очно: а. Л604, 10 корпус ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Дисципліни

• Електромеханічні перетворювачі енергії;
  • Електронні пристрої для фотовольтаїки
  • Електронні пристрої побутової техніки;
  • Моделювання в електроніці;
  • Пристрої цифрової електроніки;
  • Електромагнітна техніка;
  • Джерела вторинного електроживлення радіоелектронної апаратури;
  • Джерела електроживлення зварювального обладнання
  • Енергетична електроніка;
  • Математичні методи оптимізації;
  • Напівпровідникові квантові структури та надгратки;
  • Оптоелектронні компоненти та системи;
  • Органічна електроніка;
  • Перетворювачі, що керуються мережею;
  • Прилади на нанорозмірних та квантових ефектах;
  • Субмікронні технології;
  • Джерела живлення промислових озонаторів;
  • Електронне обладнання глобальної енергосистеми;
  • Конструювання установок електросинтезу озону.

Біографія

Туришев Костянтин Олегович у 1977 році закінчив середню школу №3 у м Андижан із золотою медаллю і вступив на фізико-металургійний факультет Запорізького індустріального інституту (ЗІІ). Закінчив навчання в інституті в 1982 році. Після закінчення інституту працював на посаді інженера-технолога на Корсунь-Шевченківському верстатобудівному заводі. З серпня 1984 року по жовтень 1984 року працював на посаді інженера в Запорізькій філії Всесоюзного науково-дослідного і конструкторського інституту «Цветметавтоматіка». З жовтня 1984 року по листопад 1996 року працював на кафедрі промислової електроніки Запорізького індустріального інституту на посаді наукового співробітника кафедри. У період з грудня 1996 року по листопад 1999 року проходив навчання в аспірантурі Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). У період з грудня 1999 року по грудень 2015 року працював на посаді заступника директора ПП «НПКФ "Екотех" з наукових питань. У 2005 році, без відриву від виробництва, закінчив магістратуру в ЗДІА.

З грудня 2015 року працюю на посаді асистента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем.

Наукова робота

Автор понад 30 друкованих праць, в тому числі 4 авторських свідоцтва і 2 патенти.

Напрямки роботи:

• Напівпровідникові перетворювачі електричної енергії;
  • Електросинтез озону;
  • Проектування пристроїв та систем світлодіодного освітлення, індикації та сигналізації.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. На протязі останніх семи років студенти під керівництвом Туришева К.О. брали участь у Всеукраїнських науково-технічних конференціях студентів, магістрантів, аспірантів і викладачів.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Туришев Костянтин Олегович