Анонси / Новини / Під час чергового засідання Лекторію ЗНУ йтиметься про "Radio Necessity" й особливості онлайн-радіо

14.02.2019 10:58

Дата: 21 лютого
Час: 16.05
Місце: навчальний корпус ЗНУ №2, ауд. 423

Цього разу засновники лекторію ЗНУ - представники студактиву унівкерситету - темою заходу обрали "Від гаражу до обладнаної студії. "Radio Necessity", відмінності онлайн-радіо".
Спікерами стануть засновники онлайн-радіостанції "Radio Necessity" Анастасія Сімова, Дмитро Романов і Левон Барсегян.
Під час лекції йтиметься про наступне: що робити, якщо не можеш знайти своє ідеальне робоче місце? як перетворити маленьку ідею у великий проект? де шукати свою аудиторію? навіщо онлайн-радіостанції потрібен гараж?
До участі запрошуються всі, хто цікавиться "кухнею" створення й роботи онлайн-радіостанції.