Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Коваленко Віктор Леонідович

Коваленко Віктор Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра електротехніки та енергоефективності

кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Електричні системи та мережі
  • Поновлювальні та альтернативні джерела енергії

Розклад консультацій

Біографія

В 2005 році з відзнакою закінчив Запорізький національний технічний університет. У 2006 р. був прийнятий до аспірантури Запорізької державної інженерної академії та на посаду асистента кафедри Енергетичного менеджменту. Під час навчання в аспірантурі було проведено фундаментальні дослідження в галузі вторинної гідроенергетики промислових підприємств, в результаті яких було успішно захищено у спеціалізованій вченій раді при Інституті відновлюваної енергетики НАН України 12.10.2011 року дисертаційну роботу за спеціальністю «05.14.08 – Перетворювання відновлюваних видів енергії» на тему «Система утилізації вторинних гідроенергетичних ресурсів промислових підприємств».

В листопаді 2011 року Коваленко В.Л. отримав посаду старшого викладача кафедри електротехніки та енергетичного менеджменту Запорізької державної інженерної академії, а з 1 лютого 2012 року перейшов на посаду доцента тієї ж кафедри.

З вересня 2011 по серпень 2015 року виконував обов’язки заступника декана по заочній формі навчання. З лютого 2016 року по теперішній час є деканом факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій.

Наукова робота

Виконує наукові дослідження у області можливості використання вторинних енергоресурсів, альтернативних та поновлюваних джерел енергії для підвищення енергоефективності промислових підприємств, бере активну участь у вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях, залучає студентів до виконання наукових досліджень.

Автор понад 120 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 1 монографії, 4 патентів України на методи та корисні моделі.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Коваленко Віктор Леонідович