Головна сторінка / Викладачі / Коваленко Віктор Леонідович

Коваленко Віктор Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електротехніки та енергоефективності

Доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності

Розклад консультацій

• середа –13:00-15:00
  • четвер –13:00-15:00
  • Дисципліни

• Електротехнічні матеріали
    • Наукові основи енергоресурсозбереження відновлюваної енергетики
    • Перспективні технології відновлювальних джерел енергії
    • Основи релейного захисту
    • Комплексне використання відновлювальних джерел енергії
    • Поновлювальні та альтернативні джерела енергії
    • Електрична частина станцій і підстанцій
    • Електричні системи та мережі
    • Нормування якості електричної енергії
    • Комплексне використання відновлювальних джерел енергії

Біографія

В 2005 році з відзнакою закінчив Запорізький національний технічний університет. У 2006 р. був прийнятий до аспірантури Запорізької державної інженерної академії та на посаду асистента кафедри енергетичного менеджменту. Під час навчання в аспірантурі ним було проведено фундаментальні дослідження в галузі вторинної гідроенергетики промислових підприємств, в результаті яких було успішно захищено у спеціалізованій вченій раді при Інституті відновлюваної енергетики НАН України 12.10.2011 року дисертаційну роботу за спеціальністю «05.14.08 – Перетворювання відновлюваних видів енергії» на тему «Система утилізації вторинних гідроенергетичних ресурсів промислових підприємств». В листопаді 2011 року Коваленко В.Л. посів посаду старшого викладача кафедри електротехніки та енергетичного менеджменту Запорізької державної інженерної академії, а з 1 лютого 2012 року перейшов на посаду доцента тієї ж кафедри. З жовтня 2011 р. по серпень 2015 р. посідав посаду заступника декана факультету енергетики та енергозбереження, а з вересня 2015р. – працював на посаді в.о. декана факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій. З лютого 2016 р. по червень 2020 р. обіймав посаду декана того ж факультету. З вересня 2020 року по теперішній час обіймаю посаду завідувача кафедри електротехніки та енергоефективності.

Наукова робота

Наукові дослідження в області можливості використання вторинних енергоресурсів, альтернативних та поновлюваних джерел енергії для підвищення енергоефективності промислових підприємств, участь у вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях, виконання наукових досліджень спільно з студентами.

Автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 5 монографій, 4 патентів України на методи та корисні моделі.

Scopus Author ID 57221665615,

ORCID 0000-0001-5950-4412