Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Єрофєєва Аліна Анатоліївна

Єрофєєва Аліна Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра електротехніки та енергоефективності

старший викладач

Дисципліни

• енергетичні системи та комплекси
  • економіка енергоефективності
  • маркетинг та ціноутворення на ринках енергії

Розклад консультацій

• середа 13:00-15:00
  • четвер 13:00-15:00

Біографія

У 2011р. закінчила Запорізьку державну інженерну академію, отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Теплоенергетика» та здобула кваліфікацію інженера-енергетика. У 2011р. отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію економіста з фінансової роботи.

З 2012 р. працювала начальником планово-економічного відділу ПрАТ «Запорізький інструментальний завод ім. Войкова»

У 2012-2015 р.р. навчалась в аспірантурі за напрямом 05.14.01 «Енергетичні системи та комплекси» та почала працювати на посаді асистента кафедри електротехніки та енергоефективності.

З 2018 року займаю посаду старшого викладача кафедри електротехніки та енергоефективності та заступника декана з виховної роботи факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій.

Наукова робота

Автор 17 наукових праць, у тому числі 8 публікацій, включених до переліку наукових фахових видань України, 1 у виданні, яке включено до наукометричних баз, зокрема Web of Science Core Collection, 5 тез доповідей на міжнародних наукових та науково-технічних конференціях, 3 патенти України.

У 2016р. була відповідальним виконавцем науково-дослідної теми 18-1ДЗ/2015, номер державної реєстрації (№ ДР 011U004839) «Розроблення технології та організація промислового виробництва композиційних матеріалів, стійких в умовах дії високих температур та агресивних середовищ, для авіаційної та космічної техніки».

Коло наукових інтересів: застосування просторових електричних полів задля підвищення енергоефективності печей промислових підприємств.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Єрофєєва Аліна Анатоліївна