Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Чейлитко Андрій Олександрович

Чейлитко Андрій Олександрович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Математичне моделювання та оптимізація процесів тепломасообміну
  • Основи наукових досліджень та оптимізаційні задачі енерговикористання
  • Використання вторинних енергоресурсів

Розклад консультацій

• Вівторок – 11:00-13:00
  • Четвер – 11:00-13:00

Біографія

У 2007 році з відзнакою закінчив Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Теплоенергетика». У 2011 році захистив кандидатську дисертацію в Інституті проблем машинобудування ім. Підгорного за спеціальністю 05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика. У 2012 р присвоєне вчене звання доцента теплоенергетики.

Наукова робота

Займається розвитком науково-технологічних основ формування теплофізичних властивостей теплоізоляційних матеріалів шляхом управління процесами тепломасообміну в пористих структурах. Ця тема присвячена комплексному вирішенню проблем формування теплофізичних властивостей теплоізоляційних матеріалів шляхом управління процесами тепломасообміну в пористих структурах з метою створення нових та покращенню вже існуючих пористих теплоізоляційних матеріалів та конструкцій з них для теплового захисту елементів промислових енергетичних установок.

Керівник науково-технічної розробки 8-1Д/2017 «Формування теплофізичних властивостей елементів конструкції теплового захисту енергетичного обладнання шляхом створення прогнозованих пористих структур для промисловості України» (номер державної реєстрації 0117U006455) .

Член комісії та проектної робочої групи факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій і факультету будівництва та цивільної інженерії ЗДІА з розробки освітньо-професійної програми спеціальності 144 «Теплоенергетика» за напрямом (спеціалізацією) «Сертифікація енергетичної ефективності будівель».

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Чейлитко Андрій Олександрович