Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стали відомі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на факультеті фізичного виховання

19.02.2019 14:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання кафедра фізичної реабілітації студентська олімпіада перемога

На базі кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року, згідно з Наказом Запорізького національного університету від 05.02.2019 р. № 16 АГП.

Темою олімпіади, яка недавно пройшла на факультеті, стала «Фізична терапія, ерготерапія та фізична реабілітація». У заході взяли участь студенти-магістранти 1 року навчання спеціальності «фізична терапія, ерготерапія», представники 3 курсу із спеціальності «фізична реабілітація» та 4 курсу з напряму підготовки «здоров’я людини».

Після завершення виконання письмових завдань олімпіади її учасниками журі підбило підсумки та розподілило призові місця серед студентів. Серед магістрантів 1 місце посів Ілля Калашнік, 2 місце – Тетяна Кондрахина, а 3 – Анастасія Черняєва. Серед бакалаврів кращою визнали роботу студентки 3 курсу Анастасії Бахмут, 2 місце посіла студентка 4 курсу Олександра Матвієнко, а 3 місце – у третьокурсника Владислава Несміяна. Усіх переможців відзначили Почесними грамотами.

Керівниками й організаторами І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році стали доцент кафедри фізичної реабілітації Наталя Позмогова і завідувач кафедри фізичної реабілітації,  професор Надія Богдановська. Також до проведення заходу долучилися  викладачі кафедри фізичної реабілітації: Ірина Кальонова, Вадим Гостищев, Лариса Потапова, Олена Іванська, Олена Іванська й Олена Потапова.

Факультет фізичного виховання