Анонси / Новини / ЗНУ долучився до організації урочистостей з нагоди 50-річчя досліджень Гайманової могили

14.02.2019 14:05

Дата: 22 лютого
Час: 17.00
Місце: пр. Соборний, 151

Запорізький націоналньий університет став одним із співорганізаторів події, приуроченої до 50-річчя досліджень Гайманової могили - видатної арехологічної пам'ятки, скіфського "царського" кургану, де свого часу були знайдені унікальні артефакти.
Під час заходу заплановані зустрічі із завідувачем лабораторії археологічнх досліджень ЗНУ Геннадієм Тощевим та генеральним директором Національного заповідника "Хортиця"Максимом Остапенком.
Крім того, у програмі заходу презентація скіфських псалій, фільму "Скарби Гайманової могили", слайдів Савовського.