Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам-контрактникам нагадують про можливість повернення коштів за навчання через перерахування податкової

19.02.2019 15:46 Все Головні новини Відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності контрактне навчання податкове повернення коштів

Інформування студентів про їхні права, якими вони можуть користуватися, зокрема для того, аби поліпшити матеріальне становище своєї родини, – важливий складник соціальної політики Запорізького національного університету. Зокрема, студентів, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб (так званою «контрактною формою навчання»), минулого року вже детально інформували про особливості отримання податкової знижки.

Незайве нагадати ще раз, що громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату і оплачують навчання, мають право на компенсацію до 18% його вартості. Отримати відшкодування (податкову знижку) за видатками на освіту в 2018 році можна до 31 грудня 2019 року включно.

Таку податкову знижку може отримати будь-який громадянин України з офіційно підтвердженим доходом, який оплачує середню спеціальну або вищу освіту за себе або непрацюючого члена сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти).

Із умовами отримання такої знижки та із чітко прописаним алгоритмом дій усі охочі можуть ознайомитись за покликаннями:

та https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=42538&lang=ukr&news_code=studentiv-kontraktnoyi-formi-navchannya-informuyut-pro-osoblivosti-otrimannya-podatkovoyi-znizhki

У разі виникнення запитань можна звернутися до відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33, навчальний корпус №4, ауд. 103 або за телефоном: 228-75-07.

Також можете завітати до Олександрівського управління у м. Запоріжжі ГУ ДФС у Запорізькій області. Його адреса: вул. Дніпровська, 34; телефони: (061) 212-44-74, 212-44-79, 212-45-06. Тут можна отримати консультацію з будь-яких питань оподаткування та стосовно податкової знижки.