Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відзначили активність представників студентської ради щодо організації заходів дозвілля

20.02.2019 08:57 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська рада дозвілля День Святого Валентина

На економічному факультеті Запорізького національного університету традиційно готують чимало заходів до цікавих свят. Не обійшли увагою й цьогорічний День Святого Валентина. На першому поверсі навчального корпусу №5 усі охочі мали змогу сфотографуватися у тематичній фотозоні, яку підготували талановиті представники студентського активу.

Велике серце, зроблене з квіточок порадувало багатьох. Також увагу привертав Купідон, роль якого цього святкового дня майстерно зіграв студент 3 курсу Петро Мухомор. Він дарував всім охочим печиво, яке власноруч готувала студентка 2 курсу Вікторія Місюра. Фотографом заходу стала Катерина Корнута.

Усім студентам та викладачам дуже сподобалася ідея святкування Дня закоханих. Вони сподіваються, що це стане традицією як для факультету, так і для всього університету. Своєю чергою, адміністрація відзначила подякою активність представників студентської ради й подякувала їи за креативний підхід до підготовки творчих заходів.

Фотогалерея: https://bit.ly/2SdIeZ5

Економічний факультет