Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Запорізької області про навчання в університеті

20.02.2019 10:31 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч з абітурієнтами профорієнтаційна діяльність

У рамках програми професійної орієнтації населення відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Акція Випускник 2019» для школярів 9-11 класів  м. Гуляйполя Запорізької області. Його організували  Гуляйпільська районна філія ЗОЦЗ спільно з відділом освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради. На заході були присутні представники ЗОШ №№ 1 і 2, колегіуму «Лідер», Успенівської ЗОШ, Воздвиженської і Червоненської ЗОШ.

Запорізький національний університет на заході представила провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Максимова.

Юлія Григорівна розповіла про матеріально-технічну базу ЗНУ, про можливості навчання. Вона запропонувала абітурієнтам взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах, запросила їх на День відкритих дверей 14 квітня, а також презентувала відеоролик присутнім на заході.

Торговий коледж представила Марина Желтова. Вона розповіла про навчальні спеціальності коледжу й перспективи працевлаштування його випускників.

Інженерний інститут на заході презентував Володимир Товарниченко. У його розповіді йшлося про спеціальності інституту, особливості вступу і навчання на різних факультетах й студентське життя.

Абітурієнтам було надано буклети ЗНУ, брошури з інформацією як про весь виш загалом, так і про кожен факультет зокрема.

Представники Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Запорізького гідроенергетичний коледжу ЗНУ й Оріхівський коледж ТДАТУ також були присутні на заході.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування