Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики робоча група проекту DESTIN (Ерасмус+ КА2) обговорила результати візиту до Великобританії

20.02.2019 14:19 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики факультет іноземної філології проектна діяльність міжнародна діяльність

Нещодавно команда Запорізького національного університету здійснила тижневий робочий візит до Великобританії, де в Університеті Бат Спа (м. Бат) взяла участь в установчій конференції трирічного проекту за програмою Ерасмус+ КА2 DESTIN.

DESTIN – акронім міжнародного проекту з удосконалення журналістської освіти в Україні, повна назва якого – «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (англ. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism).

Координатор проекту – Університет Бат Спа – зібрав на установчу конференцію більше півсотні представників 20 організацій-партнерів, серед яких європейські і українські виші, професійні мас-медійні і студентські асоціації, громадські організації із контролю якості освіти, роботодавці (українське Громадське радіо) та Міністерство освіти і науки України.

Представники ЗНУ – декан факультету журналістики Віктор Костюк, доценти Катерина Сіріньок-Долгарьова і Олена Тупахіна – долучилися до обговорення важливих установчих моментів DESTIN. Зокрема, Віктор Костюк і Катерина Сіріньок-Долгарьова презентували своє дослідження аналізу якості академічного кадрового забезпечення факультетів журналістики України.

Після завершення конференції у Великобританії стартувала підготовча фаза проекту на місцях. Робоча група від ЗНУ, до якої також входять завідувач кафедри журналістики Юлія Любченко та доценти кафедри журналістики Павло Мірошниченко та Юрій Костюк, обговорила наступні кроки та найближчі дед-лайни: підготовку до аудиту освітніх програм і навчальних планів бакалаврату і магістратури з журналістики, призначення відповідальних за заходи основних робочих пакетів і план роботи за проектом на весняний семестр.

Наступна масштабна подія DESTIN – міжнародна конференція у м. Київ, де усі партнери зберуться на обговорення результатів аудиту програм із журналістики десяти українських вишів, а також пройдуть навчання від європейських експертів із якості освіти.

Факультет журналістики