Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували патріотичний захід для студентів

На біологічному факультеті організували патріотичний захід для студентів

21.02.2019 09:22 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет патріотичне виховання лекція 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану

Днями на біологічному факультеті ЗНУ до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 30-річчя виведення військ із Афганістану провели відкриту просвітницьку лекцію «Шануємо героїв імена», на якій йшлося про трагічні сторінки афганської війни, на якій загинули тисячі українських військовослужбовців.

Перед учасниками заходу виступили організатори заходу: доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Войтович і студентка 1 курсу Яна Рильська. На лекцію завітали доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Ірина Приступа і доцент кафедри хімії Юлія Петруша, а також студенти 1 і 3 курсів.

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Їм нагади про страшні втрати, які залишила по собі війна в Афганістані. Вона тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тис 375 українських військовослужбовців, понад 3000 із яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Викладачі та студенти біологічного факультету переглянули документальний фільм, присвячений цим трагічним подіям. Їм нагадали, що обов’язок сучасників – не забувати імена українських героїв й віддавати їм щиру шану.

Також до цієї дати на другому поверсі навчального корпусу №3 провели тематичну фотовиставку, яка привернула увагу багатьох викладачів і студентів.

Біологічний факультет