Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ тривають зустрічі з випускниками шкіл Запоріжжя

21.02.2019 10:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут ЗНУ факультет металургії профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами співпраця зі школами

Двадцятого лютого доцент кафедри металургійного обладнання факультету металургії Інженерного інституту Запорізького національного університету Шевченко Ірина Артурівна зустрілася з випусковим класом Запорізької загальноосвітньої школи № 20. На зустрічі викладач розповіла про факультети та кафедри Інженерного інституту, коротко зупиняючись на спеціальностях, які можна отримати, ставши його студентом.

Значну увагу було приділено особливостям навчання за освітньою програмою «Галузеве машинобудування», можливості після отримання диплому бакалавра продовжити навчання в магістратурі, а після закінчення – в аспірантурі та отримання наукового ступеню. Не менше цікавою для учнів була інформація про колектив кафедри металургійного обладнання, лабораторії, які належать кафедрі, їх оснащення.

Старшокласники цікавились сертифікатами для вступу в Інженерний інститут ЗНУ, кількістю місць за державним замовленням на факультеті металургії, мінімальним прохідним балом за кожним з предметів при вступи у 2019 р., а також можливостями працевлаштування після закінчення університету тощо.

Наприкінці зустрічі учні отримали інформаційні буклети ЗНУ та запрошення відвідати День відкритих дверей цією весною.

Кафедра металургійного обладнання висловлює подяку класному керівнику 11-го класу школи № 20 Ю.В. Васько за сприяння у співробітництві.

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ