Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із ЗНО, що пройшли в Бердянську

У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із ЗНО, що пройшли в Бердянську

22.02.2019 15:41 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНО пробні тренінги

Стали відомі результати пробних тренінгів ЗНО з історії України та з української мови та літератури, які представники Запорізького національного університету нещодавно провели для абітурієнтів м. Бердянськ. Ознайомитись із ними можна за покликанням:

Нагадаємо, що проведення пробних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання у м. Бердянську – продовження нового профорієнтаційного проекту, який на сьогодні реалізується в ЗНУ за всебічної підтримки ректора Миколи Фролова. Ініціатором проекту виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура.

Про актуальність проекту та його затребуваність свідчить велика кількість бердянських старшокласників, які взяли участь у безкоштовних пробних ЗНО. Зокрема, на тренінги з української мови та літератури завітали 300 учнів, а на пробні ЗНО з історії України – 132 особи.

На заході приділили чимало уваги профорієнтаційній роботі з майбутніми абітурієнтами. Зокрема, представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, факультетів вишу роздали старшокласникам буклети й брошури, що містять інформацію щодо ЗНУ та його окремих факультетів і структурних підрозділів.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування