Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету металургії зустрілися з учнями Запорізького навчально-виховного комплексу №67

21.02.2019 15:56 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут ЗНУ факультет металургії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Дев’ятнадцятого лютого декан факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ Румянцев В.Р., заступники декана Мосейко Ю.В. і Проценко В.М. та студентка 5 курсу Батичко О.С., яка навчається за освітньо-професійною програмою «Обробка металів тиском», зустрілися з учнями 9-11 класів Запорізького навчально-виховного комплексу №67.

Під час зустрічі Проценко В.М. розповів учням школи про те, що сьогодні Інженерний інститут, як складова частина ЗНУ, є правонаступником ЗДІА, отже вступаючи до нього абітурієнти можуть бути впевнені, що отримають якісну технічну освіту. Але особливу увагу викладачі приділили факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ. Учні з цікавістю слухали про кафедри факультету, спеціальності та освітньо-професійні програми, а головне про те, які саме сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання потрібно отримати для вступу в Інженерний інститут ЗНУ.

Румянцев В.Р. і Мосейко Ю.В. разом з керівництвом закладу обговорили питання анкетування учнів, підписання договору про співпрацю та подальші спільні профорієнтаційні заходи.

Зустрічаючись з учнями, Батичко Олена розповіла про незабутнє студентське життя, про переваги, що надає вища освіта, місце, яке у закладі вищої освіти займає студент, а також як ефективно будувати взаємовідносини з викладачами та студентами. Особливо зацікавила учнів інформація про те, як правильно організувати свою навчальну діяльність, навчитися саморегуляції та підвищити мотивацію для досягнення успіхів. Детально Олена розповіла і про студентське самоврядування, культурні, спортивні, національно-патріотичні та інші заходи, які відбуваються в Інженерному інституті ЗНУ.

Колектив факультету металургії щиро дякує за плідну співпрацю та доброзичливе ставлення директору ЗНВК № 67 Олені Малиш, заступнику директора комплексу з навчально-виховної роботи Людмилі Германенко, соціальному педагогу Оксані Турбаєвській та іншим працівникам закладу.

Фотогалерея:

Факультет металургії