Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Через планові роботи комунального підприємства «Водоканал» водопостачання тимчасово буде припинено й до студмістечка ЗНУ

22.02.2019 09:23 Все Головні новини Оголошення ремонтні роботи гуртожитки водопостачання

Комунальне підприємство «Водоканал» попереджає своїх абонентів, що у зв'язку з плановими ремонтними роботами з переключення водоводу Д-800 мм на насосній станції «Шевченко», 22.02.2019 р з 20-00 до 21-00 23.02.2019 р. без холодного водопостачання залишаться, зокрема кілька абонентів Олександрівського району. Зокрема, до переліку входять будинки, розташовані за адресою вул. Залізнична, 22 і Залізнична, 24 (гуртожитки ЗНУ №№ 3 і 4 відповідно).

Звертаємо увагу студентів і викладачів та співробітників Запорізького національного університету, які мешкають у цих гуртожитках, на відсутність води у зазначений період й пов’язані з цим тимчасові незручності.
Більше інформації – на сайті КП «Водоканал» за покликанням: http://www.vodokanal.zp.ua/news/comments/2608?fbclid=IwAR3LakwrVUB54sTC0h002PcrAiaaE-g4auqzi5RLOG-hYZsk480oZtKiLYM