Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директор ЕПК Олена Грибанова взяла участь в обговоренні проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту»

22.02.2019 14:59 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж регіональна нарада-семінар обговорення проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Міністерство освіти і науки України організувало проведення регіональних нарад-семінарів у кожній області, на яких відбувається обговорення проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту». У Запорізькій області такий захід відбувся 19 лютого на базі Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка. Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету на заході представляла директор Олена Грибанова.

Нарада-семінар проходила за участю державного експерту Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олени Шикової, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галини Волкової, директорів коледжів, технікумів та училищ Запорізької області, їхніх заступників, а також – представників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.

Олена Шикова презентувала Проект Закону. Вона зосередила увагу на важливе місце коледжів, технікумів та училищ у системі фахової передвищої освіти. Проект Закону попередньо був обговорений як на рівні педагогічних колективів коледжів, технікумів та училищ області, так і на рівні громадського обговорення.

Директорами запорізьких закладів освіти, що готують молодших спеціалістів, була висунута низка пропозицій та рекомендацій для врахування у роботі над законопроектом.

В обговоренні проекту взяла участь і представник Економіко-правничого коледжу ЗНУ, його директор Олена Грибанова.

Усі пропозиції та зауваження, які представники робочої групи Міністерства освіти і науки України отримають на місцях, будуть розглянуті під час подальшої роботи над проектом Закону України «Про фахову передвищу освіту». Тож результати обговорення проекту освітянами Запорізької області будуть обов’язково враховані в новій редакції Закону України.