Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ приділяють чималу увагу питанням енергетичної ефективності будівель

На сьогодні науковці Інженерного інституту ЗНУ багато уваги приділяють питанням підвищення енергоефективності бюджетного й житлового секторів Запоріжжя та перспективи розвитку. Зокрема, на базі інститут діє лабораторія енергоефективних технологій. Її сучасне обладнання дозволяє готувати фахівців з енергоефективності, які затребувані на сучасному ринку праці.

Атестаційної комісії для осіб, які планують брати участь в сертифікації енергетичної ефективності будівель, що функціонує в Запорізькому національному університеті, сприяє підвищенню енергоефективності житлових будинків й приміщень, де розташовані організації та підприємства різних форм власності. Цю комісію очолює доцент кафедри теплоенергетики та гідроенергетики факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ Сергій Ільїн.

Одним із вважливих напрямків роботи Атестаційної комісії є інфоорммаційно-просвітницька функція. Саме тому 19 лютого на «UA: Українське радіо Запоріжжя» в рамках програми «На часі» Сергій Віталійович розповів про особливості впровадження Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» та принципи роботи Фонду енергоефективності.

Особливу увагу було приділено роботі Атестаційної комісії для осіб, які планують брати участь в сертифікації енергетичної ефективності будівель. У програмі йшлося про вимоги до майбутніх енергоаудиторів, умови підготовки та принципи професійної атестації.

Наприкінці передачі Сергій Ільїн запросив слухачів, які зацікавилися проблемою енергозбереження, завітати до Інженерного інституту ЗНУ, проходити підготовку та атестацію в Атестаційній комісії для осіб, які планують брати участь в сертифікації енергетичної ефективності будівель.

Інженерний інститут ЗНУ