Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час «Лекторію ЗНУ» студентам розповіли про секрети успіху засновників онлайн-радіостанції «Radio Necessity»

22.02.2019 15:11 Все Головні новини Студентська рада Лекторій ЗНУ лекція онлайн-радіостанція «Radio Necessity»

У рамках студентського проекту «Лекторій ЗНУ» цього разу студенти різних факультетів й Економіко-правничого коледжу зустрілися із засновниками онлайн-радіостанції «Radio Necessity» Анастасією Сімовою, Дмитром Романовим і Левоном Барсегяном.

Під час лекції «Від гаражу до обладнаної студії. "Radio Necessity", відмінності онлайн-радіо» йшлося не лише про заснування й розвиток онлайн-радіостанції, але й про успішні стратегії реалізації ідей.

На початку заходу організатор – представниця студактиву ЗНУ Валерія Сіденко – подякувала всім, хто завітав на зустріч та представила гостей заходу.

У виступі Анастасії Сімової йшлося про історію заснування онлайн-радіостанції. Ідея виникла у неї ще в 2015 році, тоді ж вона познайомилась із Левоном Барсегяном, який теж прагнув працювати в радіо-журналістиці. Перші кроки на шляху до втілення мрії в життя вони здійснили в 2016 р., розпочавши записувати підкасти в підвалі, де репетирували два гурти запорізьких музикантів, зокрема й Дмитро Романов.

Потім вони переїхали до гаража, більш пристосованого для запису радіо-передач. А на сьогодні, завдяки виграному в 2018 р. гранту, мають власну добре обладнану студію.

Анастасія також розповіла про те, скільки зусиль доводилося докладати для реалізації проекту на його початку: вони працювали вдень на головній на той час роботі, а ввечері, після сьомої й до опівночі, записували програми.

Також вона розповіла про авторські програми, які лунають в ефірі «Radio Necessity»: вони створюють якісний контент, розповідаючи про маловідомі факти біографій відомих людей, історію музики, блогосферу, поводячи психологічні програми тощо. Анастасія запросила всіх, хто має цікавій ідеї та бажання спробувати себе в галузі онлайн-радіо, звертатися до них. Команда радіостанції завжди рада співпраці з творчими людьми.

Своєю чергою, Леон Барсегян надав кілька порад для тих, хто має мрію та бажає її реалізувати.

Він запевнив, що якщо хтось чітко знає, чого прагне, то в його житті з’являються потрібні люди, які допоможуть втілити цю мрію в життя. Однак, на його думку, від самого початку потрібно розуміти, чим є ідея: проектом, що реалізується за короткий час, чи справою всього життя? Також він порадив ніколи не зупинятися на досягнутому, весь час розвиватися і підібрати для реалізації проекту команду однодумців.

Учасники заходу поставили спікерам кілька запитань щодо  можливих шляхів пошуку фінансування проекту, регулювання діяльності онлайн-радіостанцій на державному рівні, онлайн-менеджменту тощо.

Насамкінець глядачі подякували гостям за цікаву й відверту розмову і зробили з ними кілька фотографій на згадку. Засновники «Radio Necessity» побажали студентам ЗНУ не відступати перед труднощами і втілювати свої плани в життя.

Фотогалерея:

Фотогалерея Лекторію: