Головна сторінка / Викладачі / Єгоров Юрій Павлович

Єгоров Юрій Павлович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Кандидат архітектури, доцент, професор кафедри міського будівництва і архітектури

Розклад консультацій

• Вівторок 14:30-15:30
  • Четвер 16:00-17:00
  • Дисципліни

• Скульптура та макетування
    • Сучасна зарубіжна архітектура
    • Архітектура будівель і споруд

Біографія

У 1960 році з відзнакою закінчив Челябінський будівельний технікум за архітектурною спеціальністю. В 1968 році закінчив Уральський філіал Московського архітектурного інституту, архітектурний факультет, та отримав кваліфікацію архітектора.

У період 1968-1979 рр. працював у Запорізькому відділенні Проектного інституту «Промбудпроект» на посаді головного архітектора проєктів.

У 1979 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури тему «Дослідження архітектурно-будівельних рішень будівель метизної промисловості» зі спеціальності 18.00.02 – Архітектура промислових споруд. У тому ж році був прийнятий штатним співробітником в ЗДІА (тоді – ЗІІ) на посаду доцента кафедри промислового та цивільного будівництва.

В 1981 році отримав атестат доцента кафедри промислового та цивільного будівництва і в цьому ж році став завідувачем кафедри будівельних конструкцій, обов’язки якого виконував до 01.09.2000 р., після чого перейшов на посаду професора кафедри.

У 1997 р. Міжнародною кадровою академією йому було присвоєно звання доктора філософії в архітектурі.

На теперішній час має посаду професора кафедри міського будівництва і архітектури Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

Є членом Національної спілки архітекторів України, а також сертифікованим інженером-експертом з обстеження будівель і споруд.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: історія архітектури, теорія архітектури, живопис, графіка, скульптура, макетування, концепції формування забудови територій, обстеження технічного стану та паспортизація будівель і споруд.

Здійснює керівництво 3 аспірантами.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Єгоров Юрій Павлович