Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ розповів старшокласникам про вступ-2019

26.02.2019 10:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами співпраця зі школами

Нещодавно заступник декана факультету металургії з наукової роботи Інженерного інституту ЗНУ Олексій Кириченко зустрівся з директором та випускниками загальноосвітньої школи № 29.

Він розповів учням про спеціальності факультету, зокрема про спеціальність 136 «Металургія» кафедри металургії, особливості навчання в Інженерному інституті ЗНУ, умови прийому до Запорізького національного університету у поточному році, сертифікати ЗНО, які необхідно мати для вступу. Наприкінці зустрічі викладач відповів на запитання випускників та запросив відвідати кафедри факультету та День відкритих дверей Інженерного інституту ЗНУ, який відбудеться 6 квітня.

Олексій Кириченко повідомив учням і про науково-дослідну роботу, що ведеться на кафедрі металургії, соціальні проекти «Ми – це місто» та «Відкрита академія інженерних знань» і створеного ним вебінару на YouTubе сторінці на тему «Металургія - це не професія, це життя».

Факультет металургії дякує директору ЗОШ № 29 Федору Тимошенку за плідну співпрацю у проведенні профорієнтаційних заходів.

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ