Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли старшокласникам Запорізької області про вступну кампанію-2019

27.02.2019 14:17 Все Головні новини Інженерний інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами

Двадцять шостого лютого в Запорізькому районному центрі зайнятості відбувся масштабний профорієнтаційний захід «Абітурієнт-2019». У його рамках близько 60 одинадцятикласників Широкінської та Долинської селищних громад змогли поспілкуватися з представниками закладів вищої освіти м. Запоріжжя. Вони отримали відповіді на всі запитання, пов’язані з проведенням цьогорічної вступної кампанії. Особливе зацікавлення в майбутніх абітурієнтів викликала презентація Запорізького національного університету.

Під час заходу провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова розповіла випускникам шкіл про нововведення цьогорічної вступної кампанії, про підготовку до складання ЗНО. Зокрема, вона нагадала про те, що 3 березня у ЗНУ відбудеться традиційний безкоштовний тренінг із написання зовнішнього незалежного оцінювання з математики й історії України. Також абітурієнтів запросили завітати 14 квітня на День відкритих дверей ЗНУ, аби ознайомитися з матеріально-технічною базою вишу та поспілкуватися з його викладачами і студентами, більше дізнатися про вподобану спеціальність.

Крім того, доповідач запросила всіх охочих скористатися послугами інформаційно-консультаційного пункту, що діє на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування вишу.

Своєю чергою, директор Інженерного інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць презентував факультети й спеціальності вишу. Він розповів про особливості вступу й навчання на спеціальностях факультетів, про умови, створені в університеті для розвитку наукових і творчих здібностей студентів і про перспективи працевлаштування випускників.

Своєю чергою, представники Економіко-правничого й Торгового коледжів ЗНУ запросили всіх охочих на базі цих закладів освіти отримати сучасну престижну професію, що користується популярністю на ринку праці. Старшокласників зацікавила інформація, що після завершення навчання в коледжах вони зможуть вступити на старші курси ЗНУ, аби продовжити здобуття вищої освіти.

Крім того, абітурієнтам роздали інформаційні буклети, що містять всю необхідну інформацію про всі факультети і про університет загалом.

На заході були присутні представники інших вишів – Запорізького державного медичного університету, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій і Запорізького електротехнічного коледжу.

Викладачі та співробітники ЗНУ вдячні організатору заходу – співробітниці Запорізького районного центру зайнятості Ользі Яковлєвій – за запрошення взяти участь у цій важливій події і за можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами, зацікавленими у вступі до провідного закладу вищої освіти регіону.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування