Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет відсвяткував своє 17-річчя!

Економічний факультет відсвяткував своє 17-річчя!

20.11.2008 11:28 Економічний факультет річниця

Яскраво та видовищно відзначали на економічному факультеті його день народження. Упродовж цілого тижня було організовано низку цікавих заходів, під час яких кожен зі студентів і навіть викладачів міг показати, на що він здатен. Завершилося свято урочистим концертом, який відбувся 14 листопада в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ.

Розпочався захід традиційно (як наголосили на цьому ведучі) – виступом молодої поетеси Юлії Шевченко із віршем, який вона присвятила рідному факультету. Опісля з привітальним словом до аудиторії звернулась декан факультету Емілія Прушківська, зазначивши, що головна мета для економічного – постійний розвиток та підвищення якості навчання. Також Емілія Василівна побажала усім студентам та викладацькому складу здоров’я, натхнення та удачі у всьому.
Почесний гостем свята стала Ірина Нефьодова – регіональний представник журналу “Все про бухгалтерський облік”. Слід зазначити що це видання є партнером економічного факультету вже давно і на сьогодні у ньому працюють 3 випускники-економісти ЗНУ. Ірина Миколаївна вручила декану у подарунок святковий торт та термометр, щоб погода на факультеті завжди була сприятливою.
Сама концертна програма складалась із багатьох яскравих номерів. Студенти презентували глядачам безліч гумористичних сценок, чудових танцювальних та вокальних виступів. Протягом концерту було вручено й чимало нагород. Так, чотирьох деканів, які керували факультетом упродовж 17 років, нагородили почесними грамотами та орденами. Отримали грамоти і викладачі, і «почесні відмінники», і активісти.
Було підведено підсумки і нагороджено переможців усіх конкурсів, які проходили у рамках тижня економічного факультету: конкурсу наукових робіт “Мій факультет найкращий”, інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” між групами, розв’язування кросвордів на економічну тематику, змагання між студентами та викладачами з шашок та шахмат і конкурсу стінгазет.
На завершення урочистостей Емілія Прушківська висловила подяку присутнім за таке приємне свято та запросила спробувати святковий торт.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ