Головна сторінка / Викладачі / Жовнір-Василенко Ксенія Володимирівна

Жовнір-Василенко Ксенія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра інформаційної економіки, підприємництва та фінансів

Викладач

Розклад консультацій

• Середа 10:00 – 11:00
  • П'ятниця 12:00 – 13:00 ауд. Л419
  • Ідентифікатор Zoom: 4724468975 Пароль: 12345
  • Дисципліни

• Ринковий попит та пропозиція
    • Економіка торговельного підприємства
    • Фінанси
    • Організація торгівлі
    • Основи економіки підприємницької діяльності
    • Зовнішньоекономічна діяльність підприємства

Дата народження – 24 червня 1981 року, м. Запоріжжя.

Вища освіта:

Запорізький державний університет (2003 р.), спеціальність «Українська мова та література»; освітня кваліфікація «Філолог, викладач укрїнської мови та літератури»;

Кар’єрний шлях:

• 2003 – 2008рр. – викладач української мови для іноземних студентів Підготовчого відділення Запорізької державної інженерної академії;
    • 2003 – 2018р. – викладач української мови як іноземної на кафедрі іноземної філології Запорізької державної інженерної академії;
    • 2003 – 2019рр. – провідний фахівець Центру освітніх послуг для іноземних громадян Запорізької державної інженерної академії;
    • 2018 – 2020 рр. – викладач української мови як іноземної на міжфакультетській кафедрі загальноосвітніх дисциплін Запорізької державної інженерної академії;
    • 2020 – до теперішнього часу – викладач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

Науково-педагогічний стаж – 19 років.

Професійне самовдосконалення

• 02.10.2017‒17.11.2017рр. ‒ Підвищення кваліфікації на кафедрі Іноземних мов професійного спілкування Запорізького національного технічного університету: ПК№ 00129 від 02.10.2017р.
    • 02.07.2018 – 20.07.2018 рр. ‒ Проходження курсу стажування з української мови як іноземної в Класичному приватному університеті: №26/18 від 02.07.2018р.
    • 30.10.2018 р. ‒ Certificate of attainment in modern languages В2 (FCE ‒ Cambridge English: №000889121).
    • 09.12.2021‒21.01.2022 ‒ Підвищення кваліфікації в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі (м. Переяслав, Україна): «Професійна підготовка щодо викладання дисциплін економічного профілю освітньо-професійної програми «Інформаційна економіка»

Сфери наукових інтересів:

• методика викладання української мови як іноземної;
    • проблеми мов для спеціальних цілей;
    • наукова та професійна комунікація;
    • міжкультурна комунікація, лексикографія, лінгводидактика.

Статті:

• Жовнір-Василенко К.В. Українська мова. Лінгвістичні вправи для ПВ (іноземців).Тексти для читання.- Запоріжжя, 2018.- 41с.
    • Муц Л.Ф. Жовнір-Василенко К.В. Російська мова для іноземних громадян.Тексти для читання для іноземних студентів підготовчого відділення (Ч.1)Запоріжжя,ЗДІА,2018.–42с
    • Мантуло Н.Б. Муц Л.Ф. Жовнір-Василенко К.В. Українська (російська) мова. Лінгвістичні вправи для студентів підготовчого відділення для іноземних громадян.- Запоріжжя, ЗДІА, 2018. – 50с.
    • Жовнір-Василенко К.В. Питання проблемного навчання українській як іноземній в нефілологічній аудиторії// «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії»: збірник наукових праць, № 63 / За ред.. В.Г. Воронкової. – Запоріжжя, ЗДІА, 2017р.
    • Жовнір-Василенко К.В. Основні задачі при викладанні української як іноземної та зв’язок між ними// «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії»: збірник наукових праць, № 66 / За ред.. В.Г. Воронкової. – Запоріжжя, ЗДІА, 2018р.
    • Жовнір-Василенко К.В. Дискусія як метод активізації пізнавальної діяльності студентів на заняттях з української мови як іноземної// «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії»: збірник наукових праць, № 68 / За ред.. В.Г. Воронкової. – Запоріжжя, ЗДІА, 2018р.
    • Жовнір-Василенко К.В. Українська культура у вивченні української мови іноземними студентами: проблеми та перспективи//«Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії»: збірник наукових праць, За ред.. В.Г. Воронкової. – Запоріжжя, ЗДІА, 2020р.
    Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Жовнір-Василенко Ксенія Володимирівна