Головна сторінка / Викладачі / Пожуєв Андрій Володимирович

Пожуєв Андрій Володимирович

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра фундаментальної та прикладної математики

Кандидат фізико-математичних наук, професор, професор кафедри

Розклад консультацій

• середа 14:30-15:50
  • четвер 14:30-15:50 (знаменник)
  • Дисципліни

• Вища математика
    • Теоретична та технічна механіка

Біографія

У 1996 році з відзнакою закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Прикладна математика».

У 2000 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Динаміка пластин та оболонок з дискретними підкріпленнями» у Запорізькому державному університеті.

У 2003 році отримав вчене звання доцента кафедри «Програмного забезпечення і математичного моделювання».

З 2003 року по 2014 рік обіймав посади декана факультету післядипломної освіти та декана факультету інформаційних технологій.

З 2018 року по 2021 рік обіймав посади завідувача кафедри природничих наук та загальноосвітніх дисциплін.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: нестаціонарна поведінка складових конструкцій під дією рухомих навантажень, числове обернення інтегральних перетворень, математичне моделювання.

Автор 84 публікацій, із яких: 66 наукового (зокрема: 22 публікації у наукових фахових виданнях України, 4 статті опубліковано у періодичних виданнях, включених до міжнародної наукометричної бази даних Scopus та 1 - у Web of science, 1 – у науковому виданні, включеному до міжнародної наукометричної бази даних Scopus, 1 – у закордонному виданні, 3 монографії) та 18 навчально-методичного характеру.

Пожуєв А.В. брав участь у роботі 18 міжнародних науково-практичних конференцій та форумах (за профілем кафедри).

Під керівництвом Пожуєва А.В. захистилося 3 аспіранти. За плідну наукову та педагогічну роботу неодноразово нагороджувався грамотами академії, нагороджений почесною грамотою облдержадміністрації та Почесною грамотою міністерства освіти і науки України.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Пожуєв Андрій Володимирович