Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Пожуєв Андрій Володимирович

Пожуєв Андрій Володимирович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Міжфакультетська кафедра загальноосвітніх дисциплін Сектор природничих наук

Кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Теоретична та технічна механіка
  • Вища математика
  • Основи інформатики та комп’ютерної техніки (інформатика)

Розклад консультацій

• Середа 15:05 – 16:25

Біографія

У 1996 році з відзнакою закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Прикладна математика».

У 2000 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Динаміка пластин та оболонок з дискретними підкріпленнями» у Запорізькому державному університеті.

У 2003 році отримав вчене звання доцента кафедри «Програмного забезпечення і математичного моделювання».

З 2003 року по 2014 рік обіймав посади декана факультету післядипломної освіти та декана факультету інформаційних технологій.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: нестаціонарна поведінка складових конструкцій під дією рухомих навантажень, числове обернення інтегральних перетворень.

Автор близько 60 наукових праць, з яких 17 навчальні та навчально-методичні посібники, 2 монографії та 2 наукові роботи у виданнях, що індексуються базою Scopus.

Під керівництвом Пожуєва А.В. захистилося 2 аспіранти. За плідну наукову та педагогічну роботу неодноразово нагороджувався грамотами академії, нагороджений почесною грамотою облдержадміністрації та Почесною грамотою міністерства освіти і науки України.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Пожуєв Андрій Володимирович