Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває ефективна співпраця факультету СПП зі школами

Триває ефективна співпраця факультету СПП зі школами

01.03.2019 09:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну профорієнтація

Викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ проводять активну профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл міста та області. Скажімо, двадцять восьмого лютого доцент кафедри Лілія Олександрівна Гринь відвідала Запорізьку школу мистецтв №1 та розповіла про університет, нові спеціальності, котрі відкрили на факультеті соціальної педагогіки та психології, про спеціальність «Актор драматичного театру та кіно» та в майбутньому – перспективи працевлаштування випускників у творчих закладах міста, країни.

Того ж дня старший викладач кафедри, кандидат мистецтвознавства Тетяна Стефанівна Гердова відвідала відразу три навчальних заклади у місті Мелітопіль. Це ЗОШ № 7, ЗОШ № 8 та ЗОШ № 24.

Учням роздали профорієнтаційні буклети та надали інформацію щодо графіку роботи приймальної комісії ЗНУ, а також місце її розташування.

Факультет соціальної педагогіки та психології, кафедра акторської майстерності та дизайну