Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Міжнародний день КВК в ЗНУ роздавали Ківінів

У Міжнародний день КВК в ЗНУ роздавали Ківінів

24.11.2008 16:51 КВК

Днями у Запорізькому національному відбувся Відкритий фестиваль Клубу веселих та найкмітливіших, присвячений 47-річчю КВН. На заході, який проходив у актовій залі другого навчального корпусу, зібралося чимало прихильників цієї веселої та надзвичайної гри. Радували публіку як КВНщики від ЗНУ, так і гості з інших навчальних закладів Запоріжжя.

Справжню феєрію гумору забезпечували: «НАЙЯБЫРЬ» (факультет іноземної філології), «А че не так?» (СПП), «Жуковського, 66» (фізичний факультет), збірна факультетів журналістики, менеджменту, філологічного та історичного «ЦСКА», «Проспект Металургів» (ЗІЕІТ), «Карандаши» (ЗНТУ) та три команди з Інженерної академії: «Піжони», «Щасливі разом» та «Набор інструментів». Оцінювати вміння жартувати учасників фестивалю довелося членам шановного журі: начальнику відділу виховної роботи ЗНУ Олексію Фурсі, художньому керівнику СЦК ЗНУ Юлії Лотоцькій, директору команди КВН «Наши» (ЗДІА) Олексію Остапенко, учаснику Вищої української ліги КВН Сергію Мордовченку, віце-чемпіону Дніпровської ліги КВК, полу фіналісту Московської та Центральної північної ліг Юлії Кириленко.
Перший конкурс у стилі «фрістайл» надав КВН-щикам можливість показати все, на що вони здатні. А публіці подарував багато приємних вражень. Сусіди з Машинки «Карандаши» налякали всіх справжніми складовими шаурми. Команда з ЗІЕІТ «Проспект Металургів» виконувала бажання та провела для глядачів екскурс до фільму «Гостя з майбутнього». Вражали гості з Інженерної академії. Команда КВН «Піжони» частими передяганнями на сцені, «Щасливі разом» запальними та нестандартними танцями, а «Набір інструментів» просто таки запалював залу своїм надзвичайно-оригінальним та креативним гумором. Проте, як не старалися гості, а перевершити наших КВН-щиків їм було важко. Так, представники факультету СПП «А че не так?», як завжди радували «внутрішніми» фішками і жартами, а-ля Олексій Фурса на зустрічі із Олексієм Савицьким. «НАЙЯБЫРЬ» змусив глядачів сміятися до сліз нереальною мініатюрою про «Целюлітильку Дар’ю». «Жуковського, 66» здивували масштабними декораціями у виконанні мініатюри «На рибалці», під час якої на сцені з’явилися не тільки гумовий човен, вудки та очерет, а й справжній мисливський пес! Та, звичайно ж, на висоті були «ЦСКА» - як завжди весело, оригінально та інтелектуально!
Перевірку на вміння миттєво жартувати команди проходили під час традиційного для КВК конкурсу «розминка». Цього разу питання ставили члени журі і глядачі.
Відсутність вільних місць у залі не завадила всім бажаючим цього дня вболівати за своїх улюбленців і ще раз підтвердила, що КВН – не просто гра. Для декого – це стиль життя.
Результати фестивалю не стали несподіванкою, ані для глядачів, ані для самих КВНщиків. Отже, «Ківін у світлому» дістався гостям з Інженерної академії «Набір інструментів». «Ківін у срібному» - представникам факультету іноземної філології «НАЙЯБЫРЬ». А володарямя «Ківіна в золотому» стала команда КВН «ЦСКА».

Юлія ЧЕРНЕТА